ایوز در گزارش گارتنر از نظر فناوری تجزیه و تحلیل صدا و تصویر در رتبه 6 قرار دارد

[ad_1]

در مطالعه ای که توسط GAT انجام شد ، از 78 فناوری تجزیه و تحلیل ویدئو 65 رتبه بندی شد که رتبه 6 را در جهان کسب کرد

[보안뉴스 이상우 기자] ایوز (مدیر عامل شرکت Young-Hoon Bae) اعلام کرد که فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل صوتی و تصویری هوشمند توسط Gartner ، یک مسسه تحقیقات فناوری اطلاعات ، به عنوان یک فناوری در سطح جهانی شناخته شده است. در تاریخ 18 دسامبر سال 2020 ، گارتنر از طریق گزارش “Growing Technology Tool: Matrix for Video Analytics Functionality” ، که عامل VI در اسرائیل ، BriefCam در ایالات متحده ، avigillion در کانادا و ژاپن افزود که این رقم از رقبای جهانی مانند فوجیتسو بالاتر است.

[자료=아이브스]

برای این گزارش ، گارتنر از 52 شرکت تجزیه و تحلیل فیلم در سراسر جهان نظرسنجی کرد و همه 78 فناوری تجزیه و تحلیل ویدیو را بررسی کرد. ایوز گفت این شرکت دارای 65 از 78 فناوری تجزیه و تحلیل ویدیویی است و دارای رتبه 6 به همان ترتیب بایدو در چین و IBM در ایالات متحده است که دارای 65 فناوری مشابه هستند و تنها شرکت کره ای است که در 10 برتر

Ives در سال 2010 تاسیس شد ، یک سیستم مداربسته هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی و یک سیستم تشخیص غیر عادی منبع صوتی ایجاد کرده است و از هر دو فناوری تجزیه و تحلیل ویدئو و تحلیل منبع صوتی برخوردار است. این موفقیت با دلیل دستیابی به این موفقیت با تمرکز بر سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه برای تبدیل شدن به شرکتی برای راه حل های امنیتی AI توضیح داده می شود.

مدیر عامل شرکت Ives Young-Hoon Bae گفت: “این گزارش گارتنر نه تنها به خاطر برتری تکنولوژیکی ما شناخته شده است ، بلکه توانایی تبدیل شدن به یک شرکت تجزیه و تحلیل ویدیوی کلاس جهانی را نیز نشان می دهد. در آینده ، بر اساس موفقیت پروژه استرالیایی فعلی برای خانه سالمندان ، NTT Docomo و سرویس نظارت تصویری هوشمند VSaaS ، ما به عنوان یک شرکت تخصصی شماره یک جهان رشد خواهیم کرد. ”

در همین حال ، Ives با پیشرفت نه تنها به تجزیه و تحلیل صوتی و تصویری هوشمند ، بلکه همچنین به یک جعبه هوش مصنوعی مبتنی بر لبه ، سیستم مدیریت هوشمند مبتنی بر ابر (VSaaS) ، سیستم عامل داده های بزرگ و ITS (سیستم داده هوشمند) پیشرفت کرده است. ترافیک)
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *