اینچئون TP در حال ایجاد “زمینه آزمون اینترنت اشیا” در شهر بین المللی Songdo است

[ad_1]

پشتیبانی از شرکت ها و شرکت های نوپا با ریسک … ادامه گسترش پلتفرم

[보안뉴스 박미영 기자] Incheon Techno Park (Incheon TP) اعلام کرده است که با ایجاد زمینه آزمایش IoT و آزمایشگاه پشتیبانی از نمایش هوشمند اینترنت اشیاings (AIoT) عملیاتی در سطح گسترده را برای نمایش محصولات و فن آوری ها و خدمات جدید به شرکت ها آغاز می کند. اینترنت اشیا (اینترنت اشیا).

[사진=인천TP]

پروژه IoT Test Fields یکی از پروژه های برجسته برای ارتقا industries صنایع IoT جدید توسط وزارت علوم و ICT است و از نمایش در محل قبل از تجاری سازی محصولات و خدمات اینترنت اشیا توسط شرکت هایی مانند سرمایه گذاران خطرناک و شرکت های نوپا پشتیبانی می کند.

به همین منظور ، Incheon TP سال گذشته ITS (سیستم حمل و نقل هوشمند) را در آژانس ارتقا Industry صنعت اطلاعات و ارتباطات و سازمان منطقه آزاد اقتصادی اینچئون در شهر بین المللی Songdo نصب کرد. ) ، به عنوان یک زیرساخت نمایش و یک بستر شهر هوشمند.

آزمایشگاه پشتیبانی تظاهرات AIoT ، ساخته شده در طبقه اول Instar I در Incheon Startup Park ، با 54.58 I ، از آموزش هوش مصنوعی با استفاده از داده های تصویری و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ پشتیبانی می کند. پشتیبانی نمایشی از AIoT این شرکت به طور جدی از ماه آینده آغاز می شود.

Incheon TP قصد دارد با توسعه و استقرار زیرساختهای نمایشی AIoT و IoT در منطقه آزاد اقتصادی اینچئون ، مانند جمع آوری داده های AIoT ، داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی و توسعه خدمات ، از تجارت اولیه محصولات و خدمات AIoT پشتیبانی کند.

یک مقام TP اینچئون گفت: “ایجاد زیرساخت های نمایش شهری ، فضای نمایشی را برای شرکت های دارای فناوری چهارم انقلاب صنعتی مانند اینترنت اشیا و هوش مصنوعی ایجاد کرده است” و گفت: ما قصد داریم به طور مداوم سیستم عامل های آزمایشگاهی را گسترش و ایجاد کنیم.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *