اینچئون Seo-gu ، هواپیمای بدون سرنشین

[ad_1]

عملکرد کارآمد هواپیماهای بدون سرنشین در “Smart Patrol Building TF”

[보안뉴스 박미영 기자] در تاریخ 22 ، Incheon Seo-gu جلسه TF Smart Patrol Construction TF را با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین ، به ریاست معاون رئیس Choi Jong-yon برگزار کرد و با برنامه های موثر برای بهره برداری از هواپیماهای بدون سرنشین برای تمام مناطق دولت دیدار کرد.

[사진=인천 서구]

غرب برای اولین بار در کشور ، بستری برای گشت زنی در هواپیماهای بدون سرنشین (گشت هوشمند) ایجاد کرده و پروژه ای را ترکیب کرده است که ترکیبی از هواپیماهای بدون سرنشین در زمینه های مختلف عمومی مانند جنگل ها ، رودخانه ها ، محیط زیست ، بهداشت و روابط عمومی است.

از آنجا که این پلت فرم ساخته شده است که از پهپادها در همه زمینه های مدیریت عمومی استفاده می شود ، نه در یک منطقه ، با سایر مقامات محلی تفاوت دارد زیرا امکان استفاده انعطاف پذیر از هواپیماهای بدون سرنشین را از طریق هماهنگی وظایف و همکاری در هر منطقه فراهم می کند.

در جلسه ، برنامه ارتقا was اعلام شد و موارد برجسته با حضور رئیس TF ، معاون Gu Choi و مدیران وظیفه مسئول 10 بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان صنعتی دیده می شود که می تواند بر اساس رشد سریع بازار خود و همچنین تأثیر مواج شدید آن بر صنایع مرتبط مانند فناوری اطلاعات و ارتباطات ، در انقلاب چهارم صنعتی نقش اساسی داشته باشد.

معاون مدیر چوی جونگ-یونگ گفت: “با ادامه ترویج و احیای صنعت هواپیماهای بدون سرنشین ، رقابت دولت های محلی را افزایش می دهیم و همچنین یک Seo-gu تمیز و یک شهر زیست محیطی هوشمند Seo-gu ایجاد می کنیم که ساکنان می توانند آن را تجربه کنند.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *