ایست سافت برنده جایزه وزیر علوم و فناوری برای فناوری دوربین مداربسته که بیماران اورژانسی را تشخیص می دهد

[ad_1]

آزمایشگاه AI Plus الگوریتم هوش مصنوعی را برای پاسخ سریع به بیماران اورژانسی در AI Grand Challenge 2020 نشان می دهد

[보안뉴스 이상우 기자] Eastsoft (مدیر عامل ، برنده شده توسط Sang) در درک رفتار چهارمین چالش هوش مصنوعی در سال 2020 ، دسامبر گذشته ، رتبه اول را کسب کرد و وزیر علوم ، ICT و ICT (وزیر کی یانگ چوی). چالش بزرگ هوش مصنوعی 2020 بزرگترین مسابقه هوش مصنوعی در کره است که توسط وزارت علوم و فناوری برگزار شده است. با پیگیری تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) از تیم پشتیبانی کنید.

▲ Estosoft Kwon Taek به زودی رئیس[사진=이스트소프트]

این مسابقه با موضوع “استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای حل مشکلات مختلف محلی” برگزار شد. در این مسابقات ، تیم تحقیقاتی در آزمایشگاه AI PLUS ، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی EastSoft ، در زمینه شناخت رفتار ، با هدف توسعه فناوری واکنش سریع برای بیماران اورژانسی ، جایزه دریافت کرد و بودجه تحقیقاتی بعدی را دریافت کرد.

تیم تحقیقاتی Eastsoft الگوریتمی را برای شناسایی فردی که ناگهان غش کرده و شخص در آن نژاد را پیدا می کند ، ایجاد کرده است. این الگوریتم فریم های جداگانه ای از تصاویر را از داده های ویدئویی استخراج می کند ، سپس با استفاده از مکان شخص و مدل طبقه بندی انسانی ، همان شخص را در چندین قاب مشاهده می کند و رفتار تشنج را در میان رفتارهای غیرعادی هنگام شخص تجزیه و تحلیل می کند. قطعاً

در یک مطالعه پیگیری ، فناوری اساسی مورد نیاز برای توسعه نرم افزار تشخیص خودکار سنکوپ (SW) که می تواند در یک محیط محدود مورد استفاده قرار گیرد ، در قالب منبع باز آشکار می شود. این فناوری می تواند در آینده برای ساخت سیستم نظارت تصویری و توسعه هواپیماهای بدون سرنشین هوشمند ارزان قیمت / بسیار کارآمد مورد استفاده قرار گیرد. خواهد داشت.

زیرساخت نظارت تصویری فعلی دارای یک مشکل است ، زیرا به دلیل عدم نظارت بر کار و ذخیره سازی ، از سودمندی آن به میزان قابل توجهی کاسته می شود. هنگام استفاده از فناوری مبتنی بر محاسبات محدود که به طور خودکار تشنج را تشخیص می دهد ، می توان به صورت سیستماتیک با پاسخ اولیه از ترمینال دوربین مداربسته یا هواپیمای بدون سرنشین یا با انتقال مقدار کمی از داده های فیلترشده به سرور ، به این سیستم پاسخ داد. برای نظارت و دامنه نظارت را گسترش می دهد. من میتوانم. علاوه بر این ، از آنجا که صحنه ضعف استخراج شده می تواند برای مدت طولانی ذخیره شود ، زیرا اندازه پرونده به طور قابل توجهی از کل ویدیو کوچکتر است ، می توان قابلیت استفاده از زیرساخت نظارت بر ویدئو را بهبود بخشید.

علاوه بر این ، انتظار می رود هزینه های اجتماعی مانند آموزش PCD و قرار دادن دفیبریلاتور قلبی ، که جامعه ما در حال حاضر صرف درمان سریع و م emergencyثر اضطراری افراد بیهوش می کند ، کاهش یابد و به ایجاد یک شبکه امنیت اجتماعی پیشرفته کمک کند.

Kuon Taek-Soro ، رئیس آزمایشگاه AI PLUS EastSoft گفت: “ما از آخرین مسابقه دو جایزه متوالی را به دست آورده ایم و خوشحالیم که می توانیم برتری فناوری AI Eastsoft را با فناوری پیشرفته یادگیری عمیق به نمایش بگذاریم.” ما با تلاش در جهت تجاری سازی فن آوری های مختلف هوش مصنوعی در حال انجام ، به پیشرفت فناوری و مصنوعات هوش مصنوعی در معاملات دیجیتالی جدید کمک خواهیم کرد. “

در همین حال ، Eastsoft با ایجاد موسسه تحقیقاتی AI PLUS وابسته به این شرکت برای مطالعه فناوری AI در سال 2017 ، در حال توسعه فناوری AI اصلی است. فناوری توسعه یافته توسط این موسسه تحقیقاتی ، تجهیزات عینک چشم مجازی را بر اساس هوش مصنوعی ، و در حال حاضر فن آوری های مختلف هوش مصنوعی مانند تحقیقات بلندگوهای AI ، فناوری دیجیتال انسان را معرفی می کنند. علاوه بر این ، آزمایشگاه AI PLUS همچنین نتایج تحقیقات خارجی ، مانند انتشار مقالات در ICLR (انجمن بین المللی یادگیری گفتار) و ICML (انجمن بین المللی یادگیری ماشین) ، که به عنوان سه کنفرانس بهترین هوش مصنوعی در جهان سال گذشته
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *