ایالت اوهایو آمریکا خواهان تغییر دین است روزنامه

[ad_1]

ایالت اوهایو آمریکا از دادگاه تقاضا كرد كه گوگل را به عنوان “خدمات عمومی” طبقه بندی كند ، این غول فناوری را به “بهره برداری از موقعیت مسلط” و “تضعیف رقابت” متهم كرد.

دادستان کل اوهایو ، دیو یوست ، دادخواست بی سابقه ای را آغاز کرده تا گوگل را تحت همان قانونی که در مورد خدمات عمومی اعمال می شود ، قرار دهد.

یوست در بیانیه ای گفت: “گوگل از موقعیت مسلط خود در موتورهای جستجو برای هدف قرار دادن ساكنان اوهایو برای محصولات خود استفاده می كند. این باعث تبعیض و تضعیف رقابت می شود.”

وی افزود: “وقتی راه آهن ، شبکه برق یا آنتن ارتباطی دارید ، باید با مصرف کنندگان به همان شیوه رفتار کنید و مطمئن شوید همه به این سرویس دسترسی دارند.”

و دادستان کل نمونه ای از جستجوی بلیط هواپیما را بیان کرد و گفت: “اگر با جستجو شخصی شخص به Google Flight برود ، پیشنهادات رقبا از جمله Orbitz و Travelocity را نمی بیند.”

گوگل پاسخ داد که این آزار و شکنجه ها هیچگونه مبنای حقوقی ندارد و قصد خود را برای دفاع از خود در دادگاه تأیید کرد.

سخنگوی این گروه غول پیکر در پاسخ به س questionsالات France-Presse گفت: “اگر دادگستری از فعالیت های Dave Yost حمایت کند ،” کیفیت نتایج موتور جستجوی گوگل کاهش می یابد و ارتباط شرکت های کوچک با مشتریان دشوار خواهد بود. “

وی افزود: “اهالی اوهایو كاملاً نمی خواهند كه دولت گوگل را مانند یك شركت گاز یا برق اداره كند.”

و اوهایو در میان بسیاری از ایالت های ایالات متحده است که در اواخر سال 2020 علیه Google به دلیل نقض قانون رقابت شکایت کرده است.

روز دوشنبه ، مرجع رقابت فرانسه ، گوگل را به دلیل اعمال خود در بازار تبلیغات آنلاین 220 میلیون یورو جریمه کرد و از این گروه خواست اصلاحاتی را انجام دهد که در سراسر جهان با اکراه روبرو خواهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *