ایالات متحده و فرانسه امضا می کنند روزنامه

[ad_1]

فلورانس پاریس ، وزیر نیروهای مسلح فرانسه و لوید اوستنفی ، همتای آمریکایی وی ، نقشه راهی جدید برای همکاری بین نیروهای ویژه دو کشور برای تقویت تلاش های بین المللی در جنگ علیه تروریسم امضا کردند.

به گفته این شبکه (فرانس 24) – ایالات متحده و فرانسه توافق کرده اند که تلاش های بین المللی خود را در جنگ با تروریسم و ​​”تعمیق روابط انحصاری” بین دو کشور افزایش دهند.

سخنگوی پنتاگون آنتون سملروت نقشه راه را “بیانیه ای برای گسترش همکاری در همه زمینه های عملیات ویژه” توصیف کرد. وی گفت این متن به منطقه خاصی ارتباط ندارد ، زیرا دو کشور در مناطق مختلف درگیر نبرد با تروریست ها بودند.

بارلی پس از جلسه در توئیتر نوشت: “امضای توافق نامه با لوید آستین برای تقویت همکاری بین نیروهای ویژه ما.” “در برابر تروریسم ، نیروهای ویژه ما برادری واقعی را ایجاد کرده اند.”

وی تأکید کرد که “این توافق نامه روابط انحصاری در هم آمیخته را تعمیق خواهد بخشید” ، بدون ارائه جزئیات بیشتر.

و جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا روز پنجشنبه اعلام كرد كه طولانی ترین جنگی كه آمریكا انجام می دهد ، با خروج نهایی نیروهای آمریكایی از افغانستان تا 31 اوت ، به زودی پایان خواهد یافت.

از طرف خود ، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که کشورش در نیمه دوم سال 2021 بستن پایگاه های خود در شمال مالی را به عنوان بخشی از کاهش حضور نظامی خود در منطقه ساحل آغاز خواهد کرد. اما واشنگتن و پاریس نمی خواهند تلاش خود را برای مبارزه با تروریسم کنار بگذارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *