انجمن سلطنتی شیمی اولین تحلیل تنوع را منتشر می کند اخبار

[ad_1]

تصویری که آثار هنری را برای گزارش داده های تنوع RSC نشان می دهد

انجمن سلطنتی شیمی (RSC) یکی از اولین ناشران است که داده های تنوع را در سراسر سازمان جمع آوری و گزارش می کند ، اولین فعالیت خود را آغاز می کند گزارش تنوع دو ساله در شانزدهم دسامبر. این ارقام جدید برای سال 2020 نمایندگی زنان ، اقلیت های نژادی یا قومی و اقلیت های جنسی را در میان برندگان جایزه ، جوایز و جوایز و یک خط انتشار منتشر می کند.

“فقط در سال گذشته یافته های مربوط به آن را منتشر کردیم سوگیری در نشر علمی، بر عوامل استثنا در مدارسو کاهش نگران کننده پیشرفت حرفه ای برای زنان و شیمی دانان دانشگاهی از اقلیت قومی“، گفت: مدیر اجرایی RSC ، هلن درد. “برای هر یک از این مشکلات و موارد دیگر ، ما اقدامات داده محور را هدف قرار داده ایم.”

RSC گفت که یافته ها برای اطمینان از مطابقت آنها با روشهای خوب ، مقایسه فعالیتهای فعلی و انعکاس مکانهایی که سازمان می تواند و یا خدمات یا فرایندهای خود را بهبود بخشد ، استفاده خواهد شد. RSC پیشنهاد می کند که این گزارش نیاز به داده های تنوع خود گزارش داده شده برای شیمی بیشتر در دسترس بودن و فراگیر شدن را نشان می دهد.

در مورد کسانی که در هیئت امنا شرکت می کنند ، که RSC را اداره می کند و اعضای هیئت مدیره و کمیسیون های آن را منصوب می کند ، یک تقسیم مساوی بین زن و مرد وجود دارد. از کارمندان در ارگانها و شوراهای اداری سازمان 65٪ مرد و 35٪ زن و 92٪ آنها سفید پوست و 5٪ آسیایی هستند. 6٪ معلول بودند و تنها 4٪ دگرجنس گرا نبودند.

گزارش جدید همچنین 63 جایزه RSC اعطا شده در سال 2020 را تجزیه و تحلیل می کند. تجزیه و تحلیل قضات نشان داد که 69٪ مرد و 31٪ زن هستند. همین نسبت در برندگان امسال منعکس شد. بررسی قومیت قضات نشان داد که 97٪ سفیدپوست و 87٪ برنده بودند. 3٪ از داوران و هیچ یک از برندگان جوایز از کارافتاده نبودند و فقط 2٪ از داوران جنس جنسی نبودند.

تجزیه و تحلیل کمک های مالی که RSC در سال 2020 اعطا کرد نشان داد که مردان 60٪ آنها را دریافت می کنند. و در طرح راهنمایی ، 60٪ مربیان مرد هستند. به طور کلی ، 91٪ از این مربیان سفید پوست هستند ، در حالی که 15٪ معلول و 91٪ دگرجنسگرا هستند.

RSC همچنین عضویت در هیئت تحریریه 46 مجله خود را در نظر گرفت. از سرنشینان این هواپیما در سال 2020 ، 57 درصد مرد و 43 درصد زن بودند. بر اساس تفکیک قومیت نشان می دهد که 71٪ سفیدپوست و 28٪ آسیایی هستند ، در حالی که 2٪ معلول و همه دگرجنسگرا هستند – اگرچه میزان پاسخ به این س onlyال فقط 2٪ است ، یعنی کاملاً کمتر از میانگین 28٪.

به عنوان بخشی از a توافق مشترک که RSC در سال 2020 به منظور کاهش سوگیری در انتشارات علمی آغاز به کار کرد ، عموم مردم در حال کار با بیش از 30 ناشر دیگر در سطح بین المللی برای بهبود مجموعه جمعی داده ها در مورد تنوع هستند. تحلیل بعدی از تنوع آن برای سال 2022 برنامه ریزی شده است.

“اگر می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که افراد با استعداد در شیمی پیشرفت و پیشرفت می کنند ، در گزارش دهی اطلاعات به شفافیت بیشتری احتیاج داریم که ایده ای از موانع پیش روی مردم و راه هایی که می توانیم آنها را برطرف کنیم. بیایید آن را حذف کنیم ، “پین گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *