اقدامات آتش سوزی Gyeonggi-do ، سرکوب 400 سایت بزرگ ساخت و ساز

[ad_1]

آیا تجهیزات آتش نشانی موقت ، نگهداری و جابجایی غیرمجاز کالاهای خطرناک و غیره نصب شده است؟

[보안뉴스 박미영 기자] در سال فاجعه آتش سوزی ییچون ، که سال گذشته ده ها نفر را به کام مرگ کشاند ، سرویس آتش نشانی گیونگی همه اعضای پلیس را برای بازرسی همزمان از سایت های بزرگ ساخت و ساز در این استان بسیج کرد.

[사진=경기도]

در پانزدهمین ستاد آتش سوزی و بلایای گیونگی دو ، در مورد تخلفات 400 سایت بزرگ ساخت و ساز با مساحت 5000 متر مربع یا بیشتر در استان ، مانند نصب نکردن امکانات آتش سوزی موقتی ، قرار دادن کالاهای خطرناک غیر مجاز و نقض قوانین ایمنی در هنگام جوشکاری و جوشکاری. در مجموع 642 نفر از 200 گروه از تیم های بازرسی گشت در مقر و هر گروه آتش نشانی در طی سرکوب بسیج می شوند.

همانطور که ستاد آتش نشانی و آتش سوزی استان قبل از این سرکوب تاریخ سرکوب را اعلام کرد ، این یک سیاست مجازات شدید با اعمال اصل تحمل صفر در کشف تخلف است.

به دنبال سرکوب در سایت های ساختمانی ، ستاد فرماندهی آتش سوزی و فاجعه تصمیم گرفت ادامه آتش سوزی های غیرقانونی مانند به اصطلاح “سه عمل غیرقانونی” که گشت های ایمنی آتش سوزی را برای سایت های آسیب پذیر در برابر آتش سوزی توسط دوره بسیج می کند. سه فعالیت غیرقانونی مسدود کردن تجهیزات اطفا حریق ، بستن یا آسیب رساندن به تجهیزات تخلیه و اطفا حریق و پارکینگ و توقف غیرقانونی است.

در طول فصل تعطیلات جولای ، سرکوب علیه آب و امکانات اقامتی ، و همچنین امکانات چند منظوره مانند فروشگاه های بزرگ ، مراکز خرید ، ایستگاه ها و پایانه های قبل از Chuseok در ماه سپتامبر انجام خواهد شد. در ماه دسامبر ، امکانات ورزشی سرپوشیده ، انبارها و پارکینگ ها سرکوب شد.

تیم بازرسی گشت هر سرویس آتش نشانی فعالیت های غیرقانونی اطفا fire حریق ، از جمله سه فعالیت غیرقانونی را در طول سال سرکوب می کند. علاوه بر سرکوب در طول سال ، سرکوب ژاپنی با این واقعیت مشخص می شود که پس از انتخاب سایت هایی که هر دوره در معرض آتش سوزی هستند ، از یک تیم بازرسی گشت برای بسیج سرکوب نوع موچین استفاده می شود.

این بخشی از تحقق وعده گیونگی فرماندار گیونگی برای گسترش تحقیقات ویژه اطفا حریق برای از بین بردن عوامل خطر ایمنی عمومی است.

سانگ گیو سانگ گیو ، رئیس ستاد آتش نشانی و حوادث طبیعی در گیونگی-دو گفت: “ما در حال برنامه ریزی برای تحقیقات عمیق در محل هستیم تا از آتش سوزی های گسترده در سایت های بزرگ ساختمانی جلوگیری کنیم.” “لطفا توجه ویژه ای داشته باشید جلوگیری از این اتفاق “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *