اعلام “سیاست تبلیغات 5G متمرکز” با هدف درک عمومی … 10 برنامه ، از جمله امنیت؟

[ad_1]

برنامه ای برای افزایش پشتیبانی مانند استقرار اولیه شبکه ملی 5G ، فعال سازی خدمات همگرایی و گسترش آن در خارج از کشور
ایجاد محیطی برای استفاده ایمن از خدمات از طریق بخش امنیتی ، تأیید و تقویت امنیت و توسعه فناوری های امنیتی مرتبط با MEC

[보안뉴스 이상우 기자] (وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (وزیر کی یونگ چوی ، از این پس وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات نامیده می شود) پیشرفت “استراتژی 5G +” را بررسی می کند و هدف آن ایجاد نتایج قابل احساس برای عموم است.) “به عنوان کنفرانس ویدیویی

[이미지=utoimage]

کمیته استراتژیک برای ساخت سال 2021 اولین سال اکوسیستم همگرا 5G + قصد دارد “بهترین اکوسیستم 5G جهان” را بسازد ، که در آن همه شرکت های عرضه و تقاضا مانند شبکه ها ، سیستم عامل ها و محتوا نقش اصلی را در کشف و انتشار مقیاس خدمات همگرایی 5G. در همین حال ، تعداد مشترکان 5G و تحویل ترمینال ها و تجهیزات در کره فعال است و صادرات خدمات همگرا با تمرکز بر محتوای واقع گرایانه بازار جهانی در حال افزایش است.

با این حال ، از زمان کرونا 19 ، به عنوان 5G به محرک اصلی نوآوری اقتصادی و اجتماعی تبدیل شده است ، کشورهای بزرگ نیز در حال گسترش سرمایه گذاری های 5G خود هستند و رقابت جهانی را افزایش می دهند. بنابراین مهم است که ما گزینه های سیاست خود را متمرکز کنیم تا استراتژی حرکت 5G خود را به صورت یکپارچه دنبال کنیم. بر این اساس ، کمیته استراتژیک سیاست دولت را برای ارتقا the تمرکز 5G در سال 2021 برای دستیابی به نوآوری صنعتی و تحول دیجیتال ملی از طریق 5G ، یکی از محورهای اصلی قرارداد جدید دیجیتالی اعلام کرد.

اول از همه ، امسال ما قصد داریم △ ساخت اولیه شبکه 5G در سراسر کشور strengthen توسعه خدمات پیشرو برای احیای مجدد سرویس همگرایی 5G و ترویج گسترش بهره وری صنعت 5G +.

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات قصد دارد با اتصال نزدیک کشور به شبکه های 5G تا سال 2022 و ارتقا sharing اشتراک شبکه (رومینگ) بین شرکت های مخابراتی در مناطق روستایی ، در دسترس بودن 5G را افزایش دهد. علاوه بر این ، توسعه 5G با تقویت ارزیابی کیفیت ، گسترش منطقه ، افزایش نرخ کسر مالیات برای سرمایه گذاری 5G (3٪) و کاهش ثبت نام و مالیات مجوز (50) تشویق خواهد شد.

علاوه بر این ، “5G + پروژه نوآوری (165.5 میلیارد KRW)” به طور گسترده از طریق همکاری وزیران ، با تمرکز بر پنج سرویس اصلی مانند محتوای واقع گرایانه ، وسایل نقلیه مستقل ، کارخانه های هوشمند ، شهرهای هوشمند و بهداشت دیجیتال و خدمات مرتبط با آن ارتقا یافت. دانشگاه و شورای سیاسی ، که انجمن و دولت در آن شرکت می کنند ، از سه ماهه اول سال جاری تشکیل و فعالیت می کنند. از طریق سرویس های آزمایشی مبتنی بر محاسبات محدود تلفن همراه (MEC) (12 در سال 2021 ، به طور تجمعی) ، خدمات برجسته ای را پیدا کنید که بازار اولیه را شکل می دهد و با جمع آوری ایده ها ، مدلهای جدید 5G “خدمات همگرایی مانند 5G” را توسعه می دهد ، . علاوه بر این ، پروژه های پشتیبانی برای هر مرحله از رشد ، مانند “R&D – پروژه آزمایشی – نمایش / انتشار – تجاری سازی – گسترش جهانی” ، تقسیم می شوند و چرخه عمر خدمات با تقویت پیوندهای بین پروژه ها پشتیبانی می شود. با اجازه دادن به شرکت های دیگر به غیر از شرکت های مخابراتی برای ایجاد شبکه های 5G تخصصی و با سازماندهی مجدد سیستم بی طرفی شبکه ، برنامه ریزی شده است که برای خدمات مختلف رقابت ایجاد کند.

برای تقویت ساختار با فضیلت چرخه صنعت تجهیزات و دستگاه ها ، ما از توسعه ماژول های ارتباطی 5G بین شرکت های بزرگ محلی و شرکت های کوچک و متوسط ​​برای توسعه پایانه های 5G B2B با رقابت قیمت پشتیبانی خواهیم کرد. پشتیبانی از توسعه تراشه های مودم توسط SME ها ، ارتقا of تجاری سازی و نصب پایانه های B2B ، بهبود تجهیزات 5G (سلول های کوچک ، تکرار کننده ها و غیره) ، تهیه فناوری داخلی برای قطعات وارد شده و برنامه ریزی جدید تحقیق و توسعه برای شکل گیری گسترش پرتوهای باند سرویس 28 گیگاهرتز. برای تقویت رقابت شرکت های کوچک ، ادارات و روسا در زمینه 5G. علاوه بر این ، در حال ساخت یک آزمایشگاه باز دیجیتال است که از توسعه دستگاه های همگرایی 5G پشتیبانی می کند و زیرساخت تأیید مجوز و آزمایش را برای آماده سازی برای ساخت شبکه پهنای باند 5G 28GHz و توزیع دستگاه حفظ می کند.

رهبری فناوری 5G را با گسترش فعالیت های تحقیقاتی مشترک بین المللی و استاندارد سازی مربوط به فناوری های کلیدی دیجیتال مانند VR و AR مبتنی بر 5G تقویت کنید و به دنبال ورود به شرکت ها از طریق بومی سازی برای پشتیبانی از پروژه های تولید 5G مبتنی بر XR باشید. این شرکت قصد دارد بازار جهانی 5G را اشغال کند ، با استفاده از شواهد داخلی به عنوان یک معیار برای گسترش توسعه پیشرفته خارج از کشور در میان شرکت های بزرگ ، کوچک و متوسط ​​استفاده می کند.

علاوه بر این ، اساس رشد پایدار با ارائه فرکانسهای 5G اضافی و گسترش استفاده از منابع رادیویی 5G ، مانند ارائه نمونه هایی از فن آوری های غیر مجاز کلاس 5G ، تقویت خواهد شد. صندوق 5G تخصصی (140.4 میلیارد KRW) برای احیای مجدد اکوسیستم راه اندازی 5G و ارتقا training آموزش حرفه ای برای نیروی کار برای تقویت پایگاه صنعتی 5G سرمایه گذاری کلانی انجام خواهد شد.

علاوه بر این ، وی طرحی را برای فعال سازی سرویس های همگرایی 5G بر اساس حاشیه محاسبات سیار (MEC) پیشنهاد داد. کمیته استراتژیک 10 برنامه از ایجاد خدمات تا امنیت برای ایجاد یک اکوسیستم با فضیلت برای صنعت 5G مبتنی بر MEC و تولید نتایج قابل مشاهده ایجاد کرد. جزئیات به شرح زیر است.

1. (افتتاحیه) یافتن و پیاده سازی مدل های خدماتی که شکل گیری اولیه بازار را از طریق سرمایه گذاری های بخش دولتی (بیش از 15 تا 22) تسهیل می کند و ایجاد اولیه بازار را تشویق می کند
2. (گسترش) گسترش گسترش بازار خدمات 5G در بخشهای دولتی و خصوصی با اشاعه كاربرد مدلهای خدمات عمومی و حمایت از تجاری سازی در حوزه صنعتی (21 ~)
3. (ارتقا) ایجاد اقدامات تحریک سرمایه گذاری ها مانند حمایت مالی و مالیاتی از شرکت ها و پروژه های مرتبط با MEC در ارتباط با صندوق معاملات جدید (21 ~)
4. (استفاده) پشتیبانی از استاندارد سازی بین المللی و داخلی برای ایجاد یک فضای رایگان برای استفاده و توسعه خدماتی که به سیستم عامل بستگی ندارد و قابلیت همکاری سرویس (21 سال)
5. (توسعه) بهبود “آزمایشگاه آزمایشی 5G آزاد” در پشتیبانی از توسعه خدمات و ایجاد “آزمایشگاه باز دیجیتال” برای توسعه ، آزمایش و صدور گواهینامه دستگاه ها (21 سال)
6. (همکاری) همکاری و فعال سازی اکوسیستم در انجمن MEC متمرکز است
7. (بسترهای نرم افزاری) توسعه یک پلت فرم MEC باز بر اساس یک API باز ، گسترش و حفظ استفاده شخصی از سیستم عامل های MECx مخصوص هر دامنه در صنعت (21 سال)
8. (ترمینال) بهبود رقابت در بازار ترمینال های همگرا با توسعه ماژول های ارتباطی 5G و پشتیبانی از گسترش مشارکت در بازار SME (21 ~)
9. (تجهیزات) توسعه و به روزرسانی تجهیزات MEC ، ویژه سایت های صنعتی و پشتیبانی از همگرایی فناوری های نوآورانه DNA (نیمه هادی های دارای هوش مصنوعی و غیره) (20 سال)
10. (امنیت) ایجاد یک محیط برای استفاده ایمن از خدمات با آزمایش و تقویت امنیت و توسعه فناوری های امنیتی مرتبط با MEC با تمرکز بر 5 هسته + سرویس های اصلی

علاوه بر این ، بخش خصوصی (شرکت های ارتباطی ، تولیدکنندگان) همچنین با استفاده از پشتیبانی دولت از جهت سرمایه گذاری هر شرکت در سال 2021 و در سال 2021 ، در پیشبرد بازار جهانی 5G ، افتتاح خدمات همگرایی 5G و مدل های تجاری B2B نقش اصلی را ایفا می کند. گسترش خارج از کشور. گفت هر کاری می کنم

وزیر علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات چوی کی یانگ گفت: “هدایت بازار جهانی 5G برای انسجام اکوسیستم بر اساس دستاوردهای تجاری سازی 5G ، همکاری بین وزارتخانه های مرتبط ، بخش های خصوصی و دولتی و تجارت بزرگ و کوچک مهم است. “از آنجا که این یک پروژه ملی است که باید به عنوان رمز موفقیت موفقیت آمیز باشد ، ما می خواهیم نقش جسورانه و چالش برانگیز بخش خصوصی و وزارتخانه های مرتبط ، بازیگران اصلی در اکوسیستم را داشته باشیم.”
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *