اعلام رتبه بندی شرکت های جهانی TSCM برای سال 2020 ، رتبه 4 در شرکت کره ای “Global TSCM Group”

[ad_1]

کره در رتبه چهارم امنیت جهانی ارتباطات مخابراتی و روند استراق سمع است
Global TSM Group قصد دارد یک پروژه نظارت امنیتی استراق سمع کامل را آغاز کند

[보안뉴스 이상우 기자] در پایان ژانویه ، پنج شرکت تحقیقاتی بازار جهانی ، از جمله Orbis Research در ایالات متحده ، Reports Monitor در انگلستان و HongChun Research در هنگ کنگ ، تجزیه و تحلیل و اعلام کردند چشم انداز بازار تا سال 2026 ، همراه با روند TSCM (امنیت امنیت). و استراق سمع) در سال 2020. این گزارش تحقیقاتی نتیجه تجزیه و تحلیل تأثیر بازار اپراتورهای بزرگ و وضعیت بازار جهانی TSCM است که از طریق کانال های مختلف در صنعت امنیت ارتباطات جمع آوری شده است.

تجهیزات تجهیزات ردیابی شنود شنود The Stealth TEAM[사진=글로벌티에쓰엠시그룹]

عناصر این مطالعه شامل استراق سمع الکترونیکی ، خدمات نظارتی و پیشگیری ، شنود و ردیابی دوربین های کوچک و امنیت ارتباطات (COMSEC) است. در این مطالعه ، 11 شرکت برتر جهانی TSCM بر اساس △ MSA Investigations △ Kroll △ Exec Security △ Global TSCM Group، Inc. △ QCC △ UK TSCM & SECURITY EXPERTS △ AS Solution △ Pinkerton △ MIAS TSCM △ ComSec △ LaSorsa و همکاران و غیره. n. بودن.

به عنوان یک شرکت در آسیا ، شرکت کره ای Global TSCM Group (مدیرعامل Ahn Kyo-seung) به این موفقیت دست یافت که در رده چهارم قرار گیرد. Global TSCM Group تجهیزات نظارت از نوع کنترل را در 365 روز سال تولید و تأمین می کند ، که توسط سازمان های دولتی ، ارتش و شرکت های بزرگ استفاده می شود. به طور خاص ، برخلاف شنوندگان شنوایی از نوع آنالوگ و تجهیزات که فقط برخی از امواج رادیویی دیجیتال را رصد می کند ، ما تجهیزات نظارت بر امواج رادیویی دیجیتال را تولید کرده ایم که می تواند شنودگرهای پیشرفته مانند پرش فرکانس حرفه ای (FHSS) و برنامه های جاسوسی را رصد کند. برای تلفن های همراه و صادرات آنها به آمریکای شمالی ، اروپا و خاورمیانه.

علاوه بر این ، بر اساس تجربه شرکت در نمایشگاه ها و کنفرانس های دفاعی در هر کشور ، ما پروژه های نظارتی امنیتی نظارتی را انجام می دهیم و در آینده تجهیزات مربوط به تجهیزات شنود در عمل در حملات دیجیتال مانند 4G-LTE ، 5G ، Wi-Fi و فرکانس در سطح متخصص پرش می کند. این شرکت قصد دارد تجارت خود را در زمینه ای گسترش دهد که به طور شفاف بررسی کند آیا شرکت این کار را انجام می دهد یا خیر.

سخنگوی گروه Global TTM گفت: “با این مشاغل جدید ، کارکنان امنیتی در شرکت های بزرگ ، از جمله سازمان های دولتی و مقامات محلی ، روند بررسی حملات شنود واقعی تجهیزات امنیتی موجود و شنود فعالیت های امنیتی را با اطمینان انجام می دهند. من انتظار دارم که بتوانم این کار را انجام دهم “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *