اطمینان از رقابت شرکت های سرمایه گذاری کوچک و متوسط ​​برای موفقیت در توافق نامه دیجیتالی جدید ضروری است.

[ad_1]

معاون دوم وزیر ژانگ سوک جونیور از وزارت علوم و ICT از آزمایشگاه مهندسی رادیو و سایت آموزش رادیو بازدید می کند

[보안뉴스 박미영 기자] در پنجمین ، معاون دوم وزیر علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (از این پس وزارت علوم و فناوری) از آزمایشگاه مهندسی رادیو و سایت آموزش امواج رادیویی بازدید کرد که یک مرکز پشتیبانی فناوری و نیروی کار برای کوچک و متوسط ​​است. شرکتهای پر خطر در زمینه امواج رادیویی و با گوش دادن به نظرات و مشکلات مردم را تشویق می کنند.

موج رادیویی یک منبع کلیدی ICT است که موفقیت موفقیت در New Digital را پشتیبانی می کند و این بازدید برای شنیدن صدای زنده از سایت های پشتیبانی برای SME ها و شرکت های پر خطر با استفاده از امواج رادیویی و انعکاس آنها در سیاست آماده شده است.

اخیراً شرکتهایی که از امواج رادیویی برای اهدافی مانند اینترنت اشیا (IoT) و رانندگی خودکار استفاده می کنند افزایش یافته است ، اما به دلیل کمبود پرسنل تحقیقاتی و تجهیزات اندازه گیری دقیق ، وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولی را برای کوچک و متوسط ​​تولید کرده است. شرکت های سرمایه گذاری اندازه از طریق آزمایشگاه رادیویی. 2013 پشتیبانی می شوند.

آزمایشگاه مهندسی رادیو بسته به نیاز شرکت ، پشتیبانی جامعی از آزمایشات و اندازه گیری های مربوط به امواج رادیویی در مراحل طراحی و تولید را فراهم می کند: – پشتیبانی از تجاری سازی برای حمایت از هزینه های تولید ، – پشتیبانی شخصی از توسعه فناوری از طریق مشاوره فنی. کارشناسان

از طریق آزمایشگاه مهندسی رادیو ، حدود 350 شرکت ریسک کوچک و متوسط ​​از هزینه های تولید ، حل مشکلات از طریق مشاوره فنی و پشتیبانی برای آزمایش و اندازه گیری امواج رادیویی پشتیبانی دریافت کرده اند.

علاوه بر این ، وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات در مورد آخرین روند فن آوری برای کارمندان SME و شرکت های پر خطر در شش منطقه (هواپیماهای بدون سرنشین ، شهرهای هوشمند ، کارخانه های هوشمند ، مزارع هوشمند ، وسایل نقلیه خودمختار ، مواد رادیویی و قطعات) آموزش هایی را ارائه می دهد که دیجیتال ، خدمات مبتنی بر معاملات جدید و کاربردی. آموزش و اندازه گیری مربوط به امواج رادیویی ارائه می شود.

بیش از 500 نفر در آموزش شرکت های کوچک و متوسط ​​موجود در زمینه امواج رادیویی شرکت کردند که از سال 2020 آغاز شد و آموزش تعاملی در زمان واقعی برای انعکاس تغییر تقاضا برای آموزش از کرونا 19 انجام شد.

معاون دوم وزیر ژانگ سوک یانگ گفت: “برای موفقیت دیجیتال جدید ، اطمینان از رقابت شرکت های کوچک و متوسط ​​با ریسک بالا با استفاده از امواج رادیویی ضروری است.” ما تمام تلاش خود را برای ارتقا policies سیاست های بیشتر انجام خواهیم داد از نزدیک با این رشته مرتبط است. “

از طرف دیگر ، می توانید در مورد آزمایشگاه امواج رادیویی و آموزش کارگران رادیویی فعلی از طریق وب سایت انجمن ارتقا current رادیو کره اطلاعات بیشتری کسب کنید.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *