اطلاع داده شده ، به طور کامل در عمل ارزیابی سیستم ارزیابی فن آوری جدید هوش مصنوعی اعمال می شود

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] صندوق ضمانت فناوری (از این پس به عنوان Notation یاد می شود) توسعه AIRATE ، یک سیستم جدید ارزیابی فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر مدل تشخیصی جامع مدل ارزیابی فناوری (KTRS) را که تاکنون کار کرده است ، و ارزیابی فناوری به پایان رسانده است. از ژانویه امسال. وی گفت این کار کاملاً به کار رفته است.

بر اساس مطالعه پیشگیرانه در مورد کاربرد مالی فناوری AI ، که اخیراً به طور فعال مورد بحث قرار گرفته است ، Kibo KPAS را توسعه داده است ، سیستمی که با مطالعه مدل های ارزیابی ارزیابی کنندگان خبره با هوش مصنوعی ، ارزش حق اختراع را ارزیابی می کند. به تجارت برای پشتیبانی مالی شرکت های فناوری کوچک و متوسط ​​در مدل ارزیابی فناوری ، رتبه بندی فناوری.

علاوه بر این ، کیبو مدل ارزیابی فناوری را که قبلاً بر اساس مدل آماری عمل کرده بود ، به یک مدل استاندارد مبتنی بر هوش مصنوعی سازماندهی مجدد کرد و AIRATE را به عنوان علامت تجاری برای افزایش آگاهی از تمایز و تعالی سیستم جدید ، راه اندازی کرد. برای ارزیابی فناوری این به یک سیستم همکاری اشاره دارد که در آن متخصصان و هوش مصنوعی (AI) در تعامل هستند.

AIRATE Gibo به طور قابل توجهی عملکرد مدل را در پیش بینی بهبود داده است. از طریق معرفی الگوریتم های هوش مصنوعی ، دقت پیش بینی بیش از 6 درصد در پتانسیل رشد تجارت فناوری و 12 درصد در پتانسیل تجارت فناوری نسبت به مدل موجود بهبود یافته است.

تاکنون ، حتی با داشتن پتانسیل رشد بالا ، شرکتهای تازه تاسیس و کم خطر ریسک پذیری در تهیه وجوه اضافی ، غیر از شرکتهای نوپا ، فقط با امکان سنجی فناوری و تجارت مشکل داشته اند.

با این حال ، اکنون ، حتی اگر امور مالی ضعیف باشد ، می توان طیف وسیع تری از حمایت از SME های دارای فناوری حاشیه ای موجود را که دارای پتانسیل رشد کافی هستند ، فراهم کرد.

می توان از طبقه بندی سطح رشد تجارت فناوری و سطح تجارت فناوری و همچنین درجه ارزیابی تجارت فناوری استفاده کرد ، به طوری که می توان این مدارک را به طور مستقل محاسبه کرد و به طور متنوعی محصولات ترکیبی طراحی شده به این ترتیب که برای پشتیبانی شخصی از شرکت های کوچک و متوسط ​​با پتانسیل رشد مورد انتظار فراهم می کند.

علاوه بر این ، به طور کلی ، مدل های هوش مصنوعی تمایل به دقت دارند ، اما AIRATE تعصب مدل را که ممکن است هنگام دستیابی به دقت بوجود آید ، فقط با استفاده از یک سیستم برای ارزیابی رقابت و همکاری بین متخصصان و هوش مصنوعی ایجاد می کند.

علاوه بر این ، با ارائه داده های با کیفیت بالا که هوش مصنوعی می تواند به طور مداوم جذب و توسعه یابد و با معرفی هوش مصنوعی قابل تفسیر و توضیح در مدل ، بر محدودیت های “جعبه سیاه” نامفهوم غلبه می کند که به عنوان یک نقطه ضعف AI شناخته می شود در بخش مالی به عنوان یک مورد نوآوری ارزیابی می شود.

یون مو جئونگ ، رئیس کیبو ، گفت: “سیستم جدید ارزیابی فناوری کیبو اولین مورد داخلی و خارجی معرفی فنون هوش مصنوعی در ارزیابی فناوری است و می توان گفت الگویی برای همکاری است که در آن بینش متخصص ، ثبات ، و دقت هوش مصنوعی همکاری می کنند. “این به منظور ایجاد یک سیستم مرکزی و افزایش بیشتر قابلیت اطمینان و تخصص اجرا شده است ، و ما با تقویت سیستم ارزیابی رقابتی به استراتژی های سریع رقبا پاسخ پیشگیرانه خواهیم داد.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *