اداره بندر یئوسو گوانگ یانگ با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین یک بررسی امنیتی عمیق انجام می دهد

[ad_1]

از طریق تشخیص دقیق تجهیزات هواپیماهای بدون سرنشین ، تعمیر و نگهداری به موقع را تشویق کنید

[보안뉴스 박미영 기자] اداره بندر یئوسو گوانگ یانگ (که از این پس “ساخت و ساز” نامیده می شود) اعلام کرده است که بازرسی عمیق فصل یخ دریا را برای تاسیسات با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین مجهز به دوربین های تصویربرداری حرارتی انجام داده است.

[사진=여수광양항만공사]

KDHC با یک هواپیمای بدون سرنشین مجهز به دوربین با وضوح بالا تجهیزات مربوط به هر بخش (مهندسی عمران / ساختمان / ماشین آلات) را گرفته و عوامل ایمنی مانند خوردگی خارجی ، قرار گرفتن در معرض آرماتور ، ترک و آسیب را به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. در نتیجه ، 5 مورد خوردگی در محل اتصال برخی از جرثقیل ها و برج های سبک و 3 مورد آسیب دفع حشرات در دیواره اسکله شناسایی شد.

یک مقام ساختمانی توضیح داد: “بازرسی از تأسیسات با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین امکان بازرسی عمیق مناطقی را فراهم می کند که دسترسی دشوار و خطرناک از طریق بازرسی بصری موجود است” ، و “ما یک برنامه نگهداری دقیق را بر اساس نتایج تجزیه و تحلیل “انجام دهید.

معاون رئیس جمهور کیم سئونگ-جونگ گفت: “ما با اجرای روش بازرسی از امکانات بندر از طریق سیستم سازی وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین برای ایمنی و تجزیه و تحلیل تصاویر بازرسی ها با استفاده از فناوری چهارم صنعتی ، به اجرای یک بندر ایمن که بتواند به راحتی توسط کاربران بندر استفاده شود ، ادامه خواهیم داد.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *