احتراق تیغه تسلا روزنامه

[ad_1]

مقامات و وکلای راننده گفتند که یک دستگاه تسلا مدل S Blade جدید در ایالت پنسیلوانیا آمریکا آتش گرفت و این امر رانندگی را برای راننده دشوار می کند.

در بیانیه روز جمعه سازمان آتش نشانی Lower Merrion این حادثه سه شنبه شب در هاورفورد ، نزدیک فیلادلفیا رخ داد.

در این بیانیه آمده است: “به دلیل بزرگی آتش و نوع وسیله نقلیه” ، چند تیم به محل حادثه اعزام شدند و نیروهای آتش نشانی مجبور شدند برای اطفای حریق بیش از دو ساعت روی ماشین آب پاش کنند.

طبق گفته وكلا كه تأیید می كنند كه آنها نماینده راننده هستند ، راننده پشت فرمان بود كه ناگهان ماشین آتش گرفت. قبل از اینکه بیرون بیاید ، موقتاً درونش گیر کرده بود.

عکس های منتشر شده توسط نیروهای آتش نشانی در وب سایت آنها نشان می دهد که بیشتر بدنه و فضای داخلی خودرو سوخته است.

مارک گیراگوس از شرکت حقوقی Giragos & Guiragos در نامه ای به خبرگزاری فرانسه ، با تأیید نمایندگی راننده ، گفت این حادثه “ترسناک” و نتیجه “یک مشکل بزرگ و آشکار” است.

وی بدون ذکر نام مشتری افزود: “تحقیقات اولیه ما ادامه دارد ، اما ما می خواهیم تسلا این وسایل نقلیه را کنار بگذارد تا تحقیقات کامل انجام شود.”

تسلا به گزارش های خبرگزاری فرانسه در این زمینه پاسخی نداد.

در تاریخ 10 ژوئن ، سازنده ماشین الکتریکی اولین مدل های جدید و سریعتر لوکس ، مدل S را با نام “Blade” تحویل داد.

این اتومبیل مجهز به موتوری با قدرت 1020 اسب بخار به سرعت 320 کیلومتر در ساعت می رسد و توانایی حرکت صفر تا 100 کیلومتر در ساعت را در دو ثانیه دارد. قیمت این ماشین 129،990 دلار است.

سخنگوی اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ایالات متحده (NHTSA) به خبرگزاری فرانسه تأیید کرد که “از” تصادف مطلع بوده و “با آژانس های مربوطه و سازنده تماس گرفت تا اطلاعاتی در مورد حادثه جمع آوری کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *