اتحادیه اروپا در حال بررسی اقدامات تحمیلی است روزنامه

[ad_1]

بلومبرگ نیوز گزارش داد ، یک مقام اروپایی تأیید کرده است که اگر دولت انگلیس نتواند به تعهدات خود پس از Brexit پس از ایرلند شمالی عمل کند ، اتحادیه اروپا آماده است تا واکنش های سخت تری را نیز در نظر بگیرد.

و بلومبرگ به نقل از این مقام مسئول که خواست نامش به دلیل موارد محرمانه اعلام نشود ، گفت که اتحادیه اروپا در حال اتمام حوصله است و اگر پادشاهی متحده نتواند اقدامات یک جانبه و تهدیدها را پایان دهد ، می تواند از تمام ابزارهای موجود استفاده کند. این مقام رسمی از افشای جزئیات اسناد قابل استفاده خودداری کرد و گفت که تخلفات قبلی و رویه های داوری دیگر م proceduresثر نیستند.

اتحادیه اروپا پیش از گفتگوهای برنامه ریزی شده بین دو کشور در روز چهارشنبه ، که به دنبال راه حل هایی برای جلوگیری از ناآرامی های بیشتر در ایرلند شمالی است ، ناامید شد. پیش از این ، انگلستان از اتحادیه اروپا خواسته بود تا رویکرد “عقل سلیم” را برای آینده خود پس از Brexit نشان دهد و گفت که همکاری نزدیک با اتحادیه اروپا دارد.

بر اساس معامله تجاری Brexit که در ماه دسامبر منعقد شد ، هر دو کشور حق دارند در شدیدترین شرایط تعرفه های تلافی جویانه اعمال کنند. به طور جداگانه ، اتحادیه اروپا می تواند دسترسی صنعت خدمات مالی انگلیس به بازار واحد را مسدود کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *