آکامای موفق به کسب هفتاد و دومین جایزه امی برای فناوری و مهندسی شد

[ad_1]

مدیر عامل شرکت تام لیتون ، “فناوری CDN نقش مهمی در مقابله با ترافیک سرگرم کننده انفجاری COVID-19 ایفا می کند”

[보안뉴스 이상우 기자] آکامای (کیونگ جون لی ، مدیرعامل آکامای کره) به عنوان شرکتی برای برنده شدن هفتاد و دومین جایزه امی برای فناوری و مهندسی انتخاب شده است که توسط آکادمی علوم و هنرهای تلویزیونی آمریکا (NATAS) سازمان یافته است. آکامای 20 سال پیش یک فناوری تحویل محتوای جدید (CDN) را برای حل مشکل ازدحام اینترنت معرفی کرد و با شناخت کار مهندسی عالی خود تنها برنده در این گروه شد.

[로고=아카마이]

تام لیتون مدیر عامل شرکت آکامای گفت: “این افتخار بزرگی برای ما است که می توانیم تلاش و اشتیاق بی پایان بسیاری از مردم برای ارائه نمایش های تلویزیونی از طریق اینترنت را جشن بگیریم.” این فناوری به حدی رسیده است که تجربه تماشای تلویزیون اینترنت شبیه تماشای ماهواره و کابل شده است و حتی گاهی اوقات بهتر است. این در سال 2020 آشکارتر شد. صدها میلیون نفر در سراسر جهان در میان محاصره و فاصله اجتماعی ناشی از کرونا 19 ، اخبار و سرگرمی ها را از طریق خدمات پخش جریانی تماشا می کردند. فناوری CDN نقش مهمی در امکان بقا سرویس های پخش جریانی دارد. انفجار ترافیک مصرف کننده و ارائه محتوا بدون وقفه. “

Akamai Intelligent Edge Platform یک CDN است که در سراسر جهان توزیع می شود. این سرویس شامل 325000 سرور در حدود 1500 شبکه در بیش از 130 کشور جهان است و از ارائه محتوای با کیفیت بالا در نزدیکترین مکان به کاربران نهایی پشتیبانی می کند. بیش از 400 پخش ، شبکه های تلویزیونی پولی و خدمات OTT از طریق Akamai CDN به صورت یکپارچه ورزش ، اخبار ، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی زنده و درخواستی را به بینندگان سراسر جهان ارائه می دهد.

لیتون گفت: “هنگامی که من برای اولین بار پروژه آکامای را در دفتر انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT) آغاز کردم ، حتی پخش برنامه های تلویزیونی ، فیلم و ورزش با کیفیت HD در مقیاس تلویزیونی رویایی بود. اکنون این امر برای انتقال 4K به واقعیت کافی تبدیل شده است. این تازه آغاز کار است و در آینده به نوآوری در نحوه پخش و تماشای تلویزیون ادامه خواهیم داد. “

آکامای به همراه دیگر برندگان سال در هفتاد و دومین جایزه مهندسی مهندسی امی شرکت کرد. مراسم اهدای جوایز ، که توسط انجمن ملی اپراتورهای تلویزیون سازماندهی شده است ، در تاریخ 10 اکتبر 2021 به وقت محلی به صورت آنلاین برگزار می شود.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *