آکادمی نیروی دریایی عرب سازماندهی می کند روزنامه

[ad_1]

آکادمی علوم ، فناوری و حمل و نقل دریایی عرب در حال سازمان دادن یک چالش زیر دریایی رباتیک برای مقابله با مشکلات موجود در رودخانه ها ، دریاچه ها و آبراهه ها است.

آکادمی (یک سازمان منطقه ای به رهبری اتحادیه کشورهای عربی) در بیانیه مطبوعاتی گفت که این مسابقه که با مشارکت سازمان تنظیم مقررات ملی ارتباطات از راه دور در مصر برگزار می شود ، یک مسابقه سالانه منطقه ای برای علاقه مندان به وسایل نقلیه کنترل از راه دور زیر آب است ، جایی که این وسایل نقلیه وظایف خاص زیر آب را انجام می دهند. طبق قوانین و دستورالعمل های خاص آب می دهد و برای کشف همه چیز جدید در اقیانوس ها کار می کند.

وی افزود که مسابقات امسال با مشکلات مربوط به رودخانه ها ، دریاچه ها ، آبراه ها و اقیانوس ها از سطح به پایین مقابله می کند.

دکتر احمد الشنویی ، رئیس مرکز فناوری رباتیک دریایی و رئیس مرکز منطقه ای انفورماتیک در آکادمی علوم ، فناوری و حمل و نقل دریایی عرب ، توضیح داد که این رویدادها برای تربیت پرسنلی است که قادر به استفاده از فن آوری های مدرن هستند. از جمله تکنیک های کنترل و هوش مصنوعی در حل مسئله ، و همچنین تأثیر مثبتی در تشکیل هسته ای دارد که می تواند فن آوری های مدرن را برای ارائه خدمات دیجیتالی نوآورانه تطبیق دهد ، تأکید می کند که تیم های شرکت کننده به شدت همکاری کرده اند و در برابر شرایط دشوار و تغییرات محیطی مقاومت کرده اند.

به نوبه خود ، دکتر رامی احمد فاتی ، رئیس بخش برنامه ریزی اجرایی انقلاب چهارم صنعتی در سازمان تنظیم مقررات ارتباطات ملی ، گفت كه اهمیت برنامه های رباتیک و سیستم های كنترل هوشمند در یافتن راه حل های عملی بسیاری از چالش های پیش رو است. صنعت ارتباطات از راه دور در حال حاضر ، به ویژه در شناسایی خطاها و انجام عملیات دقیق برای حفظ زیرساخت ها. اینترنت اصلی مانند کابل های زیردریایی و سایر موارد.

فینال این مسابقات در چارچوب ابتکار ملی توسعه فناوری رباتیک آب و با شرکت 25 تیم برای کسب مقام های نخست برای دریافت جوایز مالی و حمایت از پروژه های ابتکاری آنها برگزار می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *