آژانس توسعه صنعت اطلاعات LG Uplus-Busan ، همکاری با دهکده همگرا کره-آسه آن

[ad_1]

پیشرفت و توسعه بر اساس یک سیستم مبتنی بر 5G برای ردیابی مداوم مکان کاربر و خارج از منزل

[보안뉴스 박미영 기자] LG Uplus اعلام کرد که به عنوان بخشی از پروژه دهکده همگرایی ICT ASEAN-Korea با آژانس ارتقا Agency صنعت اطلاعات بوسان برای همکاری تجاری چند جانبه در صنعت همگرایی ICT مجازی مبتنی بر 5G همکاری خواهد کرد.

[사진=LG유플러스]

پروژه دهکده همگرایی ICT ASEAN و کره با هدف گسترش مبادله ICT بین ASEAN و کره و رشد متقابل مبتنی بر فناوری همگرایی مجازی و برنامه ریزی برای اجرای یک پروژه همکاری مشترک بین ASEAN و کره با استفاده از زیرساخت های مختلف مبتنی بر فناوری همگرایی ICT داخلی . .

به طور خاص ، از طریق این توافق نامه تجاری ، LG U + با تمرکز بر پیشرفت و انتشار مبتنی بر “5G مبتنی بر سیستم ردیابی مکان برای مصرف کنندگان ، بر اساس محیط داخلی و خارجی” ، که به طور مشترک توسط آژانس ارتقا Industry صنعت اطلاعات بوسان ساخته شده است ، قدرت را جمع می کند و راه اندازی محلی “Real Maker”. بودن.

فناوری “براساس ردیابی مداوم داخلی / خارجی 5G از مکان کاربر” 1 ~ 1 در طول زمان برای انتقال دو طرفه سیگنال Wi-Fi از تلفن هوشمند به AP بی سیم و دریافت اطلاعات برای نشان دادن قدرت سیگنال است (RSSI ) ، حتی در داخل خانه که اندازه گیری مکان با GPS دشوار است. این اجازه می دهد تا موقعیت را در محدوده خطای 2 متر اندازه گیری کنید

علاوه بر این ، خدمات همگرایی AR ، مانند خدمات موقعیت مکانی AR ، می توانند بر اساس فناوری تشخیص اطلاعات مکانی ترکیبی با استفاده از فناوری AI که اطلاعات تصویر و اطلاعات حرکت کاربر را در داخل و خارج از فضا تجزیه و تحلیل می کند ، ارائه شوند.

فقط با استفاده از شبکه 5G و این فن آوری ها می توان از آن در شرایط مختلفی استفاده کرد ، مانند: track ردیابی مکان در مواقع اضطراری ، مانند یک بیمار اورژانسی ، △ موقعیت افراد نجات یافته در شیوع △ موقعیت خود – قرنطینه غیر مجاز از خارج.

LG Uplus و آژانس توسعه صنعت اطلاعات بوسان قصد دارند این سرویس را بیشتر ارتقا دهند و آن را در شهرهای هوشمند داخلی و خارجی اعمال کنند.

وون-سئوک چو ، رئیس گروه تجاری جدید LG Uplus گفت: “ما قادر خواهیم بود با استفاده از شبکه ارتباطی 5G LG U + و راه حل های ترکیبی متنوعی را ارائه دهیم.” “براساس این توافق نامه تجاری ، ما برای ارائه نتایج موفقیت آمیز همکاری خواهیم کرد. “

لی یینگ سوک ، مدیر آژانس ارتقا Industry صنعت اطلاعات بوسان ، گفت: “ما با استفاده از زیرساخت واقع گرایانه 5G مبتنی بر 5G برای تولید محتوا ، پروژه های مشترک خود را در زمینه فن آوری انسجام مجازی بین ASEAN و کره باز خواهیم کرد.” “ما نقش مهمی در توسعه فن آوری های همگرایی مجازی و پروژه های تبادل و همکاری با آسه آن خواهد داشت. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *