آژانس ارتقا Industry صنعت ربات ، برنده مسابقه طراحی مرکز نمایش ربات های 5G انتخاب شده است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] انستیتوی توسعه صنعت رباتیک کره اعلام کرد که “مرکز نمایش ربات های نمایشی مبتنی بر 5G (از این پس مرکز نمایش ربات های 5G)” به عنوان پروژه برنده مسابقه طراحی معماری انتخاب شده است.

[사진=로봇산업진흥원]

مرکز نمایش ربات های 5G که توسط آژانس ارتقا Industry صنعت ربات در کره در حال ساخت است ، قرار است در سایت آژانس ارتقا Industry صنعت ربات کره در داگو با 1 سطح زیرزمین و 5 سطح زمین ساخته شود. (مساحت کل 4950㎡) )

مرکز نمایش ربات های 5G بخشی از “پروژه کمک ساخت ساخت ربات های ساخت فناوری پیشرفته 5G” است که از سال 2020 در حال انجام است و ربات تولیدی با تکنولوژی پیشرفته را از طریق یک سایت تست نمایش و ساخت تجهیزات کارخانه مجازی در یک کارخانه هوشمند به نمایش می گذارد. استفاده از روبات ها و یک محیط تولید شبیه سازی شده. این شامل فضایی است که از تست / صدور گواهینامه کامل چرخه مانند قابلیت اطمینان ربات S / W و تست عملکرد بی سیم 5G پشتیبانی می کند.

در تاریخ 29 دسامبر سال گذشته ، آژانس توسعه صنعت ربات در کره از طریق کمیته بررسی مسابقه طراحی تدارکات عمومی ، اثر برنده را انتخاب و خدمات طراحی را برای شش اثر ارائه شده سفارش داد.

کار سودآور با در نظر گرفتن حرکت کاربر و اتصال عملکردی فضای بین هر مرکز ، اثربخشی طرح چیدمان را به حداکثر می رساند. دارای امتیاز بالا

مون جئون ایل ، رئیس آژانس ارتقا Industry صنعت ربات در کره ، گفت: “هنگامی که مرکز نمایش ربات های 5G ساخته شود ، انتظار می رود که در ورود زود هنگام ربات های تولید مدرن به بازار و ارتقا rob رباتیک مبتنی بر 5G کمک کند. ربات های تولیدی. با حمایت از شرکتهای محلی که نیاز به تأیید دارند. “

انتظار می رود مرکز نمایش ربات های 5G طراحی دقیق را تا ماه مه سال جاری به پایان برساند ، ساخت آن را در ماه جولای آغاز و در سال 2022 تکمیل کند.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) کلیه حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *