آمازون برای کمک به روزنامه آل آنبا 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کند

[ad_1]

گروه آمازون از ایجاد یک صندوق 2 میلیارد دلاری برای کمک به ساخت یا نگهداری مسکن ارزان قیمت در نزدیکی تعدادی از مکان های خود در ایالات متحده ، به ویژه در نزدیکی پایتخت فدرال ، واشنگتن ، خبر داده است.

جف بزوس ، بنیانگذار و رئیس آمازون در بیانیه مطبوعاتی گفت که این صندوق “بیست هزار خانه مقرون به صرفه در مناطق اطراف سه دفتر مرکزی ما” در سیاتل ، واشنگتن ، آرلینگتون ، ویرجینیا و نشویل ، تنسی ایجاد یا نگهداری می کند.

این غول تجارت الکترونیکی در ژوئن 2019 دفتر جدید خود را در آرلینگتون ، حومه واشنگتن دی سی راه اندازی کرد و انتقاداتی را در مورد تأثیر این حرکت بر قیمت املاک و مستغلات ایجاد کرد. این کارخانه جدید 25000 فرصت شغلی را فراهم می کند.

آمازون در بیانیه ای اعلام کرد ، این صندوق که 2 میلیارد دلار کمک و وام مسکن فراهم می کند ، به م institutionsسسات کمک مسکن ، آژانس های عمومی و سازمان های اقلیت هدایت می شود.

کمک اولیه 567 میلیون دلاری به ساخت 1300 خانه در نزدیکی آرلینگتون و تا 1000 خانه در نزدیکی مقر تاریخی این گروه در سیاتل ، واشنگتن (شمال غربی) کمک خواهد کرد. بودجه ای نیز برای کمک به مسکن در نزدیکی مقر این گروه در نشویل ریخته خواهد شد.

آمازون خانواده هایی را هدف قرار می دهد که بین 30 تا 80 درصد از میانگین حقوق ، کمتر از 79،600 دلار در سال برای یک خانواده چهار نفره در واشنگتن و کمتر از 95،250 دلار در سیاتل ، درآمد دارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *