آتش نشان همکار را می کشد روزنامه

[ad_1]

مقامات قبل از خودکشی مظنون در مقابل درب منزل مجاور اندکی پس از حادثه در حالی که خانه آتش گرفت ، یک آتش نشان به شلیک یک همکار دیگر در محل کار خود در شهرستان لس آنجلس پرداخت و او را به شدت مجروح کرد.

مقامات آتش نشانی و شهرستان گفتند که تیراندازی درست قبل از ساعت 11 صبح (به وقت محلی) در ایستگاه آتش نشانی در صحرای آگوا دولس ، در حدود 70 مایلی شمال لس آنجلس اتفاق افتاد.

مقامات گفتند که هنوز انگیزه احتمالی این حادثه را مشخص نکرده اند. وی تنها مهاجم مظنون را به عنوان یک آتش نشان شناسایی کرد که پس از پایان کار به دلایل نامعلوم به ایستگاه بازگشت و سپس به سمت دو همکار خود در آنجا آتش گشود.

مسئولان منطقه اندکی پس از تیراندازی به منزل مظنون رسیدند تا متوجه شوند وی مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. مقامات همچنین گفتند که آنها جسد مردی را که گمان می رود مسلح باشد در حوضچه کوچکی روبروی خانه مشاهده کردند که از فاصله دور ظاهر شد و از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

داریل اوسبی ، رئیس آتش نشانی لس آنجلس ، با بیان اینکه “امروز یک روز واقعا غم انگیز و غم انگیز برای سازمان آتش نشانی شهرستان لس آنجلس است” ، توصیف این حادثه را “یکی از بدترین اخباری که در طول زندگی حرفه ای خود دریافت کرده ام” عنوان کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *