آتش سوزی Gyeonggi-do در سال گذشته رخ داد ، 5.3٪ کمتر از سال قبل ، بیش از میانگین ملی

[ad_1]

سال گذشته ، برای اولین بار در کشور ، تیم ویژه ای برای بازرسی ایمنی آتش ، فعالیت های تهاجمی برای جلوگیری از آتش سوزی ، کاهش آتش “Johyo” راه اندازی شد

[보안뉴스 박미영 기자] نظرسنجی سال گذشته نشان داد که میزان آتش سوزی در استان گیونگی 5.3٪ است که بالاتر از میزان آتش سوزی در کشور 3.6٪ است. ستاد آتش نشانی و حوادث غیرمترقبه Gyeonggi-do اعلام کرد که 8920 آتش سوزی در سال 2020 در منطقه Gyeonggi رخ داده است که 5.3٪ کاهش از 9،421 در سال 2019 بوده است. در سال 2020 ، این موارد در سراسر کشور رخ داده است.

[사진=경기도]

آتش سوزی های گیونگی 23 درصد از آتش سوزی های کشور را تشکیل می دهد و از هر چهار آتش سوزی یک مورد در گیونگی-دو اتفاق می افتد. اگرچه تعداد آتش سوزی ها در گیونگی-دو اتفاق افتاده است ، اما میزان افت به معنای سقوط آن به سطحی بالاتر از میانگین ملی است.

ستاد آتش نشانی و حوادث استان دلایل اصلی این کاهش آتش سوزی را ذکر کرد ، از جمله تأثیر رکود اقتصادی ناشی از گسترش کرونا 19 و کاهش آتش سوزی و جنگل ها به دلیل طولانی بودن باران در تابستان گذشته.

به ویژه ، با پشتیبانی سخاوتمندانه Gyeonggi-do ، یک تیم ویژه بازرسی ایمنی در برابر آتش سوزی در آوریل گذشته تشکیل شد ، یک بخش اختصاص داده شده به بازرسی های پیشگیری از حوادث ، و تجزیه و تحلیل شد که این واقعیت که فعالیت های پیشگیری از آتش تقویت می شود ، به طور قابل توجهی به آتش سوزی کمک می کند.

با این حال ، 598 نفر (113 مرگ و 485 زخمی) سال گذشته به دلیل آتش سوزی در انبار ایچون رخ داده است که 3.8 درصد (22 نفر) بیش از 576 نفر (47 فوت و 529 زخمی) پارسال است.

علاوه بر این ، سازمان آتش نشانی گیونگی برای آگاهی از علت آتش سوزی در سال گذشته در رتبه بندی شناسایی آتش سوزی رتبه اول کشور را داشت. از 8920 آتش سوزی که سال گذشته در منطقه گیونگی رخ داد ، 95.67 درصد از 8534 آتش سوزی شناسایی شده است. این نتیجه افزایش نرخ شناسایی 2.91٪ نسبت به میزان شناسایی سال 2019 (92.76٪) است.

در سطح ملی ، از 38659 مورد آتش سوزی سال گذشته ، 35378 علت آتش سوزی شناسایی شده است که 91.51٪ از علل آتش سوزی ثبت شده است. این افزایش 0.93 درصدی نسبت به سال 2019 (58/90 درصد) است که به وضوح نشان می دهد که افزایش درجه شناسایی علل آتش سوزی در استان گیونگی نسبتاً زیاد است.

کوون یونگ سئونگ ، رئیس واکنش در برابر حوادث در ستاد آتش نشانی و آتش سوزی Gyeonggi-do ، گفت: “ما قصد داریم تلاش خود را بر روی جلوگیری از آتش سوزی متمرکز کنیم با تقویت مدیریت ایمنی تأسیسات شامل خسارات بزرگ انسانی و افزایش سرکوب فعالیت های غیرقانونی که مانع ایمنی در برابر آتش سوزی می شود. وی ادامه داد: “ما با تنظیم آن و جلب نظر محققان برای بهبود توانایی آنها در تشخیص آتش سوزی ، به شناسایی علت آتش سوزی ادامه خواهیم داد.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *